Jak na sádrokarton

Připravili jsme pro Vás poradnu, kde můžete psát své dotazy k montáži sádrokartonů. Máte-li nějaký technický problém a nevíte si rady, napište nám. Náš tým odborníků Vám pomůže.

Děkujeme za velice kladný ohlas na SDK poradnu. Budeme rádi, když se i vy zapojíte do diskuze a pomůžete ostatním radou s vlastních zkušeností.

MOJE PYŽAMO

SadrokartonDESIGN

Příčky, podhledy, předsazené stěny, police, kufry, ap.
« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
  • předmět:

   dotaz k odvedené práci jiné firmy

  • odpovědět
  • od: Šula|13:30 - 17. 03. 2021

  Prosím o radu (jde o jiný kraj) - názor odborníka. Je dodavatelská firma podhledů ze sádrokartonu zodpovědná za kvalitní připevnění k nosné části stropní konstrukce (dřevěné vazníky). Pokud konstrukci pro sádrokarton připevní do pouhého laťového roštu na nosných částech stropní konstrukce (rošty připevněny pouze hřebíky - rošt je pro jiný účel) a po realizaci sádrokartonu se po několika měsících sádrokartonový strop začne bortit - odtrhávat i s laťovým roštem měla by za to nést firma plnou zodpovědnost? (i když laťový rošt jsme si realizovali samy, ale sloužit má jinému účelu, dodavatelská firma by si měla ověřit a zodpovídat za to, že jejich konstrukce pro sádrokarton je uchycena tak aby byla nosná pro dané zatížení a přikotvená do nosných konstrukcí) je to tak? Jak se případně bránit (pokud odmítne zodpovědnost a ještě je to v záruce?

« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
Odpovědět na tento příspěvek
 • Zeleně označená políčka jsou povinná.
,