Jak na sádrokarton

Připravili jsme pro Vás poradnu, kde můžete psát své dotazy k montáži sádrokartonů. Máte-li nějaký technický problém a nevíte si rady, napište nám. Náš tým odborníků Vám pomůže.

Děkujeme za velice kladný ohlas na SDK poradnu. Budeme rádi, když se i vy zapojíte do diskuze a pomůžete ostatním radou s vlastních zkušeností.

MOJE PYŽAMO

SadrokartonDESIGN

Příčky, podhledy, předsazené stěny, police, kufry, ap.
« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
  • předmět:

   Kondenzace za sádrokartonem

  • odpovědět
  • od: Pavla Vyšínová|8:47 - 10. 02. 2021

  Dobrý den, před 5ti lety jsem si nechala udělat půdní vestavbu. S firmou jsem moc spokojena nebyla a bohužel mi u jednoho střešního okna v horním rohu zůstala díra cca 3x3 cm. Asi po dvou letech mi touto dírou začla kapat voda, sádrokarton se tak rozmáčel a díra zvětšila. Nejedná se o zatékání z venku, déšť nevadí. Problém nastává v zimě když mrzne, tudíž se domnívám, že jde o kondenzaci vody za sádrokartonem vlivem chladného počasí venku a tepla zevnitř. Přibližně vím jak se vestavba provádí a tak by se toto stát nemělo, aktuálně ale nevím co s tím. Obávám se, co můžu nalézt za sádrokartonem, co vše se tam děje a nemělo by. Co v takovém případě doporučujete? Nechat odstranit sádrokarton, zkontrolovat, opravit a dát nový? Nebo třeba jen díru "zacpat" montážní pěnou tak aby se do míst nedostalo teplo zevnitř a kondenzace se neděla? Dost se obávám kolik by to celé stálo. Děkuji

« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
Odpovědět na tento příspěvek
 • Zeleně označená políčka jsou povinná.
,