Jak na sádrokarton

Připravili jsme pro Vás poradnu, kde můžete psát své dotazy k montáži sádrokartonů. Máte-li nějaký technický problém a nevíte si rady, napište nám. Náš tým odborníků Vám pomůže.

Děkujeme za velice kladný ohlas na SDK poradnu. Budeme rádi, když se i vy zapojíte do diskuze a pomůžete ostatním radou s vlastních zkušeností.

MOJE PYŽAMO

SadrokartonDESIGN

Příčky, podhledy, předsazené stěny, police, kufry, ap.
« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
  • předmět:

   Tecnická rada

  • odpovědět
  • od: Mogul|2:18 - 06. 11. 2016

  Dobrý den,v bytovce jsem udělal dva stropy o 13cm níž 3.2X4.2m kuch a 3.2X4.2 obejvák..závěsů mám po šesti kusech do jakýchsi betonovích (hurdysek) kde po 3-4cm je dutá kapsa vyprahlého betonu..dal sem vatu 10cm,pak se tak různě pověsil,mám asi75kg a nic se nestalo tak parotěsku,zaklopil 5 SDKdesek do každé a 2Xuni a 1Xfin,,no nevim co vše to unese,pani tam chce zpět starej lustr,6žarovek a okolo nich a i jinde sou naněm ty skleněné koráte broušené a hodně,váha cca 10-15kg,,--můžu nějak strop navrtat skrz profil a turbo šroub s podložkou,zatmelit..at mám jistotu že za čas to nespadne,děláse to nějakým profizpůsobem?jsou tabulky na nosnost kolik max to unese?po záklopu s vatou se zatim neprohl ale co za 10,15let..díky zaradu

« první ‹ předchozí2345› následující » poslední
Odpovědět na tento příspěvek
 • Zeleně označená políčka jsou povinná.
,