Sádrokarton DESIGN - OSTRAVA

Naše firma se zabývá montáží sádrokartonů už více jak 7 let. Působíme hlavně v Moravskoslezském kraji v okolí Ostravy a Opavy. Nabízíme kompletní výstavbu sádrokartonových konstrukcí jako jsou podhledy, příčky, předsazené stěny a další. Naše využití naleznete hlavně při rekonstrukcích bytů, bytových jader a domů nebo při stavbě nového rodinného domu. Jdeme kupředu s novými technologiemi, používáme jen ty nejlepší materiály a dokážeme vám poradit a navrhnout to nejlepší řešení Vám šité na míru. Umíme také vytvořit nádherné designové sádrokartonové prvky pro nepřímé osvětlení s využitím LED technologií. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci,  neváhejte nás kontaktovat zde.

Příčky, podhledy, předsazené stěny, police, kufry, ap.

Police a regály

Jsme schopni navrhnout a vyrobit police dle Vašich představ a možností. S pomocí sádrokartonu je možné vytvořit jak klasické regály, tak i stylové police vsazené do příčky, takzvané niky.

Podhledy

Podhled nemusí být jen rovná plocha. Dokážeme vytvořit zajímavé víceůrovňové podhledy a dodat kouzlo Vašemu interiéru.

Tepelná a zvuková izolace

Nezbytnou součástí našich montáží ať už podhledů nebo příček, je tepelná a zvuková izolace. Ta zajišťuje minimální úniky tepla z objektu a zárověn dokáže velice dobře snížit hladinu propustnosti zvuku.

3D Návrhy

Vypracujeme sadu 3D návrhů pro Váš interiér. Tyto návrhy Vám výrazně pomohou představit si výsledné dílo.

LED osvětlení

Používáme nejmodernější osvětlení jako jsou LED pásky RGB. Zabudováním do podhledů a nik vytváříme neodolatelné efekty.
 

Skleněné prvky

Snažíme se kombinovat sádrokartony se skleněnými prvky. Máme na výběr různé druhy a barvy skla do Vašich regálů.

,